מי אנחנו

אתר הקניות טופדיל נוסד בשנת 2015 ומתמחה בסחר ושיווק של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ממיטב החברות והמותגים המובילים בעולם.
צוות טופדיל רואה במתן שירות מצויין כערך עליון, תוך שימת דגש על אמינות ומקצועיות.
אנו מקפידים למכור מוצרי חשמל איכותיים ומומלצים במחירים הזולים בישראל, להשקיע את מירב המאמצים בהון אנושי ובמערכות המידע המתקדמות ביותר, תוך שימת דגש על איכות ושירות.
את האתר מנהל ומפעיל צוות מקצועי ומסור, המתעדכן באופן שוטף בכל החידושים בתחום, כדי שיוכל להעניק לכם את הייעוץ המקצועי ביותר, לצד שירות אדיב ואחריות גם לאחר המכירה הסופית – עד לשביעות רצונכם המלאה!

בין המוצרים הפופולאריים שמציע האתר: מבחר מוצרי חשמל למטבח, מוצרי טיפוח, מוצרים לבית, מוצרי מולטימדיה, מוצרי חשמל עונתיים ועוד – המוצעים לצרכן הסופי במחירים האטרקטיביים ביותר בשוק.

אחסון ואספקה – אנו מספקים את מגוון הפתרונות הנדרשים בשרשרת האספקה: קליטה ואחסון מוצרים, הפצות, החזרות, אחריות גם לאחר השימושים הראשונים ועוד.
מוקד שירות לקוחות – אתר המכירות טופדיל מפעיל מוקד שירות לקוחות טלפוני הפועל 6 ימים בשבוע למתן שירות איכותי ותמיכה מקצועית ללקוחותינו.
אחריות על המשלוחים – אנו משלחים את ההזמנות באמצעות נהגי החברה, ובאמצעות חברת השליחויות צ'יטה, חברת שליחויות ותיקה ומוכרת הפועלת בפריסה ארצית. נציגי השירות של טופדיל אשר אמונים על התנהלות המשלוחים מול חברות השילוח עובדים עימן בשיתוף פעולה יומיומי, הכולל עדכונים שוטפים ופתרונות מיידים לכל סוגי השאלות.

במסגרת בניית האתר הקפדנו לבדוק ולפעול על פי כל הכללים התקנים של בניית אתר מסחר אלקטרוני הכוללים הנחיות מדויקות בדבר אבטחת המידע והפרטיות באינטרנט.
שרתי הנתונים של האתר נמצאים מאחורי Firewall (חומת אש) שנועדו למנוע חדירה מבחוץ לנתוני החברה.
כל הנתונים המוזנים באתר עוברים תהליך של קידוד על ידי פרוטוקול המוכר לסחר אלקטרוני, דבר המאפשר רק לאנשים המורשים מצד החברה לקבל את המידע הרלוונטי להזמנה.
כמו כן דפי ההזמנה באינטרנט של החברה נבדקו על ידי חברות האשראי טרם עליית האתר וקבלת אישור למסחר.
אנו בטופדיל שמים דגש על פרטיות הלקוחות שלנו ושומרים על מידור בתוך החברה.

הגלישה באתר נעשית תחת שרת מאובטח ופרוטוקול בתקן SSL – Secured Socket Layer
זהו פרוטוקול המגן על נתונים הנשלחים בין הדפדפן שלך לבין שרת האינטרנט עליו מאוחסנת המערכת.
שיטת אבטחה זו היא הנפוצה בכל האתרים המובילים בעולם ומתבצעות בה מיליוני קניות מאובטחות באינטרנט מדי חודש.
טכנולוגית SSL פועלת בצורה של הצפנת הקשר בין השרת לבין הדפדפן של הלקוח.
ברגע שנוצר הקשר, כל המידע המועבר בין השרת לבין הדפדפן מוצפן ומוגן.
העברת המידע, לרבות העברת פרטי כרטיס האשראי של הגולשים מוצפן באמצעות פרוטוקול SSL המהווה סטנדרט עולמי של אבטחה באתרי מסחר אלקטרוני.
ניתן לוודא כי התקשורת אכן מאובטחת בפרוטוקול SSL באמצעות מעקב אחר סמל המנעול המופיע בתחתית הדפדפן בעת מילוי הפרטים האישיים ושליחתם.
סמל המנעול הינו סימן בינלאומי המאשר כי המידע הוצפן, הועבר והינו מוגן.

בתהליך הרכישה הגולש ממלא טופס קניה מקוון ומאובטח הכולל את פרטי כרטיס האשראי שפרטיו מועברים לחברות האשראי לבדיקת אימות הנתונים, במקביל עם אישור חברות האשראי מתבצעת העסקה.
בנוסף, פרטי האשראי שלכם לא נשמרים במערכת הסליקה וזאת בכדי לא לאפשר שימוש חוזר במספרי האשראי ללא אישורכם.

תהליך הרכישה מתבצע בתקן PCI DSS (ראשי תיבות של Payment Card Industry Data Security Standard). תקן שנוצר על ידי 5 חברות כרטיסי האשראי הגדולות (ויזה, מסטרקארד, JCB, Discover ואמריקן-אקספרס) כדי להבטיח הגנה על נתוני כרטיסי אשראי בכל סביבה בה הם מאוחסנים, מועברים או מעובדים. התקן כולל דרישות שונות ליישום בקרות אבטחת מידע במטרה ליישם הגנה בארגונים המטפלים בפרטי כרטיסי אשראי באמצעים שונים כגון קופה רושמת, ארנקים אלקטרוניים, אתרי אינטרנט, מכונות ממכר אוטומטיות וכספומטים.

מועצת PCI הוקמה במטרה לייצר תקנים וחומרים תומכים להגברת בטיחות התשלומים בכרטיסי אשראי. אלה כוללים כלים, מדדים ומשאבים שנועדו לסייע לארגונים להבטיח טיפול בטוח יותר בפרטי המשלמים בכל שלב בדרך. הבסיס לפעילות המועצה הוא סטנדרט PCI Data Security Standard, או בקיצור PCI DSS, המספק מסגרת פעולה לפיתוח תהליכי תשלום באשראי אמינים ובטוחים – כולל מניעה, זיהוי ותגובה מתאימה לבעיות אבטחת מידע.

אם למרות כל הצעדים המתקדמים שפורטו לעיל יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת חברת כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה תוך 30 יום עפ"י החוק במדינת ישראל.

אנו מאמינים שטופדיל, בהיותו אתר קניות מוביל בתחום מוצרי החשמל והאלקטרוניקה, מחוייב ליצירת ערך ללקוחותיו ולניהול הקשר עימם על בסיס של אמון מלא.
אנו מתחייבים להעניק שירות אישי ואיכותי המושתת על הגינות ומקצועיות הנותן מענה מלא לצרכי הלקוח.

נשמח לראותכם בין לקוחותינו באתר.
במידה ויש לכם שאלות נוספות, צרו איתנו קשר במייל contact@topdeal.co.il או באמצעות טופס צור קשר שבאתר.